Gólyafióka örökklub

Folytatjuk a Gólyafióka örökklubot az elmúlt 3 évben örökbefogadott édesanyáknak és édesapáknak.

Következő klub indul: 2022. március 4. péntek, 16.30

Miről szól a klub?

• Hangulatos, kötetlen beszélgetések során tekintjük át az örökbefogadás legfontosabb kérdéseit.
  • Szó lesz arról, hogy milyen speciális szülői feladatok állnak az örökbefogadó szülők előtt.
  • Érdekes játékokon keresztül tanuljuk az örökbefogadás kommunikációját.
  • Nagyon sok szó lesz arról, hogy hogyan beszélgessünk családon belül gyermekünk születés és származástörténetéről.

….ééés nem utolsósorban arról, hogy ismerkedjetek egymással és nagyon kellemes társaságban, sorstársak között egyszerűen jól érezzétek magatokat!

A foglalkozásokat személyesen vagy ha a járványhelyzet úgy alakul online tartjuk. Aki nem tud személyesen csatlakozni online is részt vehet a beszélgetésekben.

Az események egymásra épülnek, ezért kérjük, lehetőség szerint minden alkalommal jelenjetek meg.

Ha van rá mód, az édesapák részvételére is számítunk.

Részvételi díj: 3500 Ft/fő/alkalom. Pároknak: 6000 Ft/pár/alkalom.