Gólyafióka örökklub

Gólyafióka örökklub az elmúlt 3 évben örökbefogadott édesanyáknak és édesapáknak.

Következő klub indul várhatóan: 2023. márciusban.

Miről szól a klub?

• Hangulatos, kötetlen beszélgetések során tekintjük át az örökbefogadás legfontosabb kérdéseit.
  • Szó lesz arról, hogy milyen speciális szülői feladatok állnak az örökbefogadó szülők előtt.
  • Érdekes játékokon keresztül tanuljuk az örökbefogadás kommunikációját.
  • Nagyon sok szó lesz arról, hogy hogyan beszélgessünk családon belül gyermekünk születés és származástörténetéről.

….ééés nem utolsósorban arról, hogy ismerkedjetek egymással és nagyon kellemes társaságban, sorstársak között egyszerűen jól érezzétek magatokat!

A foglalkozásokat személyesen vagy ha a járványhelyzet úgy alakul online tartjuk. Aki nem tud személyesen csatlakozni online is részt vehet a beszélgetésekben.

Az események egymásra épülnek, ezért kérjük, lehetőség szerint minden alkalommal jelenjetek meg.

Ha van rá mód, az édesapák részvételére is számítunk.

Részvételi díj: 3500 Ft/fő/alkalom. 21000 Ft/pár/3 alkalom.

Rólunk mondták: A tanfolyam nagyon motiváló volt. Jó volt olyan témákról, kérdésekről és esetleges félelmekről beszélgetni, amik az örökbefogadás
különböző időszakaiban merülnek fel. Jó volt a különböző nézőpontokat, tapasztalatokat meghallgatni. A felnőtt örökbefogadottakkal való beszélgetés
szintén nagyon inspiraló volt. Összességében érdekes és tartalmas beszélgetésekben vettünk részt. Viki és Zsuzsa nagy szeretettel fogjak össze es moderálják a csoportokat, szívből ajánlom.”

M.M., édesanya