Hamm Hamm társasjáték

3000 Ft

Availability: 1 készleten

Kategória:

Hamm Hamm társasjáték a Mit játsszunk? kedves felajánlásával. Megvásárlásával a Gólyahír Alapítvány programjainak megvalósítását támogatod.

Győri Zoli 2022-ben megjelenő első társasjátéka a Hamm-Hamm egy kooperatív, érzékenyítő játék, melyet a Sportos Cukorbetegek Egyesülete – SCE Egyesülettel közösen készített, hogy felhívják a figyelmet a tudatosabb táplálkozás és a rendszeres mozgás fontosságára.

🌱 Ebben az együttműködésen alapuló társasban a játékosok közös feladata egy ősember-pár megetetése, a lehető legtöbb trükkös feltételt betartva. A játék további célja széles körben figyelmet irányítani az 1-es típusú cukorbetegség jelentőségére egy egyszerű szabályokkal dolgozó, családi társasjátékon keresztül.

Játékosszám: 2-6 fő
Játékidő: 30 perc
Életkor: 7+

Hamm-Hamm Játékbemutató