Adománybolt

Üdvözöljük az online üzletünkben!

Itt számos olyan termékhez és tartalomhoz hozzáférhet, amelyek megvásárlásával nem csak az alapítványunkat támogathatja, hanem tájékozódhat is az örökbefogadást érintő témákról. Ezeket az alábbi linkekre kattintva megtekintheti.

Továbbá, olyan ingyenes tartalmakat is találhat, amelyek tájékoztatást adnak az örökbefogadás menetéről. A megvásárolt információs anyagok ára Öntől függ és vásárlásával hozzájárul az alapítvány működéséhez. A befolyt összeget az örökbefogadó családok számára szervezett rendezvényeinkre fordítjuk, valamint szeretnénk hatékonyan fenntartani a gyermekfejlesztő és társadalomérzékenyítő programjainkat.

Ha úgy érzi, hogy nem kapott választ minden kérdésére, kérjük írjon az info@golyahiralapitvany.hu e-mail címre.

Eredményes böngészést kívánunk!

1–12 termék, összesen 43 db