Adománybolt

Üdvözöljük az online üzletünkben!

Itt számos olyan termékhez és tartalomhoz hozzáférhet, amelyek megvásárlásával nem csak az alapítványunkat támogathatja, hanem tájékozódhat is az örökbefogadást érintő témákról.

Ezen a felületen olyan ingyenes tartalmakat is találhat, amelyek tájékoztatást adnak az örökbefogadás menetéről. A megvásárolt információs anyagok ára Öntől függ és vásárlásával hozzájárul az alapítvány működéséhez. A befolyt összeg működésünket, programjaink fenntarthatóságát segíti, társadalomérzékenyítő tevékenységünkhöz nyújthat hátteret.

Az adománybolt virtuális polcain megtalálható termékeket és szolgáltatásokat olyan kitűnő vállalkozások felajánlásainak köszönhetően kínálhatjuk fel, amelyek számára fontos a társadalmi felelősségvállalás és missziónkhoz kapcsolódni tudnak, fontosnak és támogatásra méltónak tartják azt.

Ha úgy érzi, hogy nem kapott választ minden kérdésére, kérjük írjon az info@golyahiralapitvany.hu e-mail címre.

Eredményes böngészést kívánunk!

1–12 termék, összesen 79 db