Környei Andi

Csatlakozott: 2022.10.18.

TE IS CSODÁLATOS VAGY! – Avagy bárkivé válhatsz, akivé csak szeretnél!

Kisgyermekként, mielőtt megtanulunk járni, bizalmat és biztatást kapunk a szüleinktől, hogy képesek vagyunk rá. Az első önálló lépéseket mégis magunknak kell megtennünk. Kisgyermekként még vannak álmaink és merünk is álmodni, harsányan a világba kiáltjuk őket.

Minden kisgyermeknek jár ez a bizalom, ugye egyetértesz ezzel?

13 évvel ezelőtt mi is bizalmat kaptunk, mikor a szívünkben várt, vágyott gyermekünk szülei lehettünk.

13 évvel ezelőtt megérkezett a mi csodánk, akiért soha nem lehetünk elég hálásak!
13 éve a Gólyahír szó, és a közösségünk tagjai egy igazi nagy család, támogató közösség számunkra is.

Pontosan ekkor kaptunk egy csodálatos életfeladatot: kísérjük át a gyermekünket egy sikeres, boldog felnőttkorba.

Vallom, hogy a szeretet a legnagyobb mozgatórugó, és hálával ötvözve mindent elérhetünk általa, amit csak szeretnénk. Gyermekeinknek a biztonság és szeretet mellett nagy szükségük van arra is, hogy kiteljesedjenek, hogy önmaguk lehessenek. Hiszem, hogy szeretettel, hálával, egymásra figyeléssel, egymás támogatásával egy mosolygósabb nyitottabb világban élhetünk.

Hálás vagyok, hogy ebben a kampányban nekem is bizalmat szavaztak és a követek között lehetek! Célom, hogy minél szélesebb körben megismerjék tevékenységünket a Gólyahír Alapítványnál. Éppen ezért örömmel álltam az Örökbefogadás Világnapját ünneplő kampány mellé, hogy segítsek abban, hogy minél több örökbefogadásban érintetthez juthasson el a segítség.

Ismered az ÖRÖKKÉ VALÓSÁG című könyvet? Én magam is örömmel dolgoztam a létrejöttén, mert hiszek abban, hogy az örökbefogadásról szóló valós információkkal első kézből érdemes minden aziránt érdeklődőt megajándékozni.

Támogasd a Gólyahír Alapítványt 4500 Ft-al, vagy magasabb összeggel és könyvünket automatikusan postázzuk a megadott lakcímedre. Ezzel újabb kiadványunk megjelentetését támogatod.

nincs adat 500 Ft