Nagy Bence

Csatlakozott: 2022.10.31.

Felnőtt örökbefogadottként idén kezdtem szerepet vállalni a Gólyahír Alapítvány áldozatos munkájában Egyedi Viktória és Balogh Zsuzsa ösztönzésére. A közös célunk az volt, hogy az örökbefogadás előtt álló házaspárok- és esetleg egyedülállók- minél széleskörűbb tapasztalatokat szerezhessenek arról, hogy milyen csodálatos dolog egy csillogó szemű, reményteli gyermekért felelősséget vállalni és sajátunkként felnevelni őt.

Az én történetem szerencsetörténet. Mások mindig különlegesnek tartották, én természetesnek. A szüleim az édesszüleim, nincsenek kétségeim. Azonban eddigi életemben számos különleges helyzetbe kerültem örökbefogadottságom miatt.

A Gólyahír Alapítvány gondozásában megjelent ÖRÖKKÉ VALÓSÁG című kiadvány hiánypótló alkotás. Számos érdekes, meghökkentő, elgondolkodtató és megható élettörténetet találhat benne az olvasó. Ebben a könyvben található meg az én ösztönző történetem is egy interjú formájában. Szeretettel ajánlom mindenkinek, akik kíváncsiak, mivé válhat később egy törékeny, csillogó szemű, reményteli kisbaba.

Támogasd a Gólyahír Alapítványt 4500 Ft-al, vagy magasabb összeggel és könyvünket automatikusan postázzuk a megadott lakcímedre. Ezzel újabb kiadványunk megjelentetését támogatod.